FAQ

Czy wszystkie dni są biletowane?

Nie – bilety należy zakupić, żeby uczestniczyć w koncertach w dniach 10-14.08. Wstęp na ostatni dzień wydarzenia, 15.08, jest darmowy.

Czy mogę zwrócić karnet lub bilet zakupiony na Soundrive Festival 2021?

Stosownie do przepisu art. 38 w zw. z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014), Konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy w zakresie sprzedaży Biletów na Wydarzenia z oznaczoną datą, w związku z czym, zakupione Bilety nie podlegają wymianie lub zwrotowi w trybie określonym w ww. przepisach. Zwrot karnetu lub biletu jest możliwy jedynie w przypadku odwołania lub przeniesienia wydarzenia.

Czym są Secret Spoty?

Secret Spoty to nieoczywiste miejsca, w których odbędzie się część osobno biletowanych występów. Wszystkie lokalizacje mieszczą się w Stoczni Gdańskiej. Osoby, które zakupią bilet na konkretne wydarzenie, dzień przed datą koncertu otrzymają dodatkowe informacje o godzinie i miejscu zbiórki na e-mail podany w trakcie zamówienia.

Czy mogę uczestniczyć w wydarzeniu, jeśli nie mam ukończonych 18 lat?

Osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 13 lat (ale nie mają ukończone 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Wzór zgody znajduje się TUTAJ. Osoby, które w dniu koncert nie mają ukończonych 13 lat mogą wejść na koncert wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemną zgodą. Wzór zgody znajduje się TUTAJ.

Czy muszę drukować bilet?

Nie – wystarczy, że pokażesz bilet w wersji elektronicznej na ekranie swojego smartfona. Pamiętaj jednak, by zwiększyć jasność ekranu do maksimum, aby ułatwić kontrolerom sczytanie kodu.