FAQ

Czy mogę zwrócić karnet lub bilet zakupiony na Soundrive Festival 2022?

Stosownie do przepisu art. 38 w zw. z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014), Konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy w zakresie sprzedaży Biletów na Wydarzenia z oznaczoną datą, w związku z czym, zakupione Bilety nie podlegają wymianie lub zwrotowi w trybie określonym w ww. przepisach. Zwrot karnetu lub biletu jest możliwy jedynie w przypadku odwołania lub przeniesienia wydarzenia.

Czy udział w Soundrive Festival mogą brać udział tylko osoby zaszczepione?

Śledzimy na bieżąco sytuację epidemiologiczną i dostosowujemy nasze działania do rozporządzeń i zaleceń. Obecnie bilety na Soundrive Festival 2022 można kupić w dwóch wariantach: Health Pass Ticket – dla osób posiadających Unijny Certyfikat Covid oraz ogólnym – dla tych, którzy nie posiadają ww. zaświadczenia. Każda z pul jest ściśle ograniczona, dlatego zalecamy zakup karnetów i biletów jednodniowych jak najszybciej.

Czy mogę uczestniczyć w wydarzeniu, jeśli nie mam ukończonych 18 lat?

Osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 13 lat (ale nie mają ukończone 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Wzór zgody znajduje się TUTAJ. Osoby, które w dniu koncert nie mają ukończonych 13 lat mogą wejść na koncert wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemną zgodą. Wzór zgody znajduje się TUTAJ.

Czy muszę drukować bilet?

Nie – wystarczy, że pokażesz bilet w wersji elektronicznej na ekranie swojego smartfona. Pamiętaj jednak, by zwiększyć jasność ekranu do maksimum, aby ułatwić kontrolerom sczytanie kodu.